black_clock_icon
WYSYŁKA TEGO SAMEGO DNIA
blac_truck_icon
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 50 ZŁ
black_phone_icon
TEL +48 698 599 195

O NAS

Jesteśmy holenderskim producentem elektronarzędzi z siedzibą główną w Zwolle, niedaleko Amsterdamu.

FERM jest wiodącą na świecie marką elektronarzędzi z Holandii. Od momentu założenia w 1965 roku FERM projektuje i rozwija wysokiej jakości elektronarzędzia do użytku w zakresie piłowania, wiercenia, szlifowania, cięcia, szlifowania i frezowania. Nasze elektronarzędzia zostały zaprojektowane i przetestowane zgodnie z surowymi normami europejskimi i spełniają najnowsze wymagania bezpieczeństwa.

HISTORIA

To, co zaczęło się jako jednoosobowa firma, przekształciło się w międzynarodowy koncern ze sprzedażą w ponad 40 krajach. Ta ekspansja oznaczała także, że przekroczyliśmy nasze dawne biuro w Genemuiden. Dlatego w Zwolle wybudowano nowy budynek, w którym mieszczą się wszystkie potrzebne urządzenia, takie jak warsztat, większe pomieszczenia testowe i konferencyjne oraz wystarczająco dużo powierzchni magazynowej na przyszłe lata.

Jakość zawsze była podstawą naszej działalności. Nasz dział jakości testuje każde elektronarzędzie opuszczające linię montażową, aby zapewnić wysokiej jakości maszyny spełniające normy FERM. FERM jest również bardzo zaangażowany w obsługę. Rozumiemy, że sprzedaż narzędzia energetycznego jest początkiem długotrwałej relacji.

53

LATA NA ŚWIECIE

18

LATA W POLSCE

5

KONTYNENTÓW

60

w 60 KRAJACH

ZAANGAŻOWANIE

Kluczem do wizji FERM jest ciągłe dążenie do ulepszania i optymalizacji naszych produktów. Jest to czasochłonny proces, który będzie niekończącą się historią w dynamicznym świecie elektronarzędzi i technologii. Jest to filozofia, zamiłowanie do ciągłego ulepszania i rozwijania innowacyjnych elektronarzędzi. Wszystko z prostego faktu, że nasz użytkownik końcowy musi być w stanie zaufać naszym maszynom. Ponieważ ten sam użytkownik musi codziennie przekraczać limity. Ale przede wszystkim ci użytkownicy muszą być w stanie wykonywać swoją pasję tworzenia nowych rzeczy. Nowe rzeczy wykonane z siłą, wszechstronnością i precyzją elektronarzędzia FERM.

NASZA WIZJA

To, co zaczęło się od pomysłu jednego człowieka, rozwinęło się w znaną na całym świecie profesjonalną markę elektronarzędzi 50 lat później. Marka w ciągłym ruchu, która zawsze szuka idealnego dopasowania do stale zmieniających się wymagań w świecie elektronarzędzi. Ten niekończący się proces analizy i optymalizacji zapewnia produkty wysokiej jakości do codziennego użytku.

Pół wieku FERM na całym świecie