O nas

Jesteśmy holenderskim producentem elektronarzędzi z siedzibą główną w Zwolle, niedaleko Amsterdamu.

FERM jest wiodącą na świecie marką elektronarzędzi z Holandii. Od momentu założenia w 1965 roku FERM projektuje i rozwija wysokiej jakości elektronarzędzia do użytku w zakresie piłowania, wiercenia, szlifowania, cięcia, szlifowania i frezowania. Nasze elektronarzędzia zostały zaprojektowane i przetestowane zgodnie z surowymi normami europejskimi i spełniają najnowsze wymagania bezpieczeństwa.

HISTORIA
To, co zaczęło się jako jednoosobowa firma, przekształciło się w międzynarodowy koncern ze sprzedażą w ponad 40 krajach. Ta ekspansja oznaczała także, że przekroczyliśmy nasze dawne biuro w Genemuiden. Dlatego w Zwolle wybudowano nowy budynek, w którym mieszczą się wszystkie potrzebne urządzenia, takie jak warsztat, większe pomieszczenia testowe i konferencyjne oraz wystarczająco dużo powierzchni magazynowej na przyszłe lata.

Jakość zawsze była podstawą naszej działalności. Nasz dział jakości testuje każde elektronarzędzie opuszczające linię montażową, aby zapewnić wysokiej jakości maszyny spełniające normy FERM. FERM jest również bardzo zaangażowany w obsługę. Rozumiemy, że sprzedaż narzędzia energetycznego jest początkiem długotrwałej relacji.


53 LATA NA ŚWIECIE

18 LAT W POLSCE

5 KONTYNENTÓW

60 KRAJÓW
Pół wieku FERM na całym świecie