black_clock_icon
WYSYŁKA TEGO SAMEGO DNIA
blac_truck_icon
DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 50 ZŁ
black_phone_icon
TEL +48 698 599 195

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Oto lista najpopularniejszych pytań jakie otrzymujemy od klientów. Liczymy, że będą pomocne w razie wątpliwości. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie poprzez czat u dołu strony.

Najpierw sprawdź, czy sam możesz rozwiązać problem, korzystając z instrukcji użytkownika dostarczonej przy zakupie. Nie masz już instrukcji obsługi do przekazania? Wszystkie nasze instrukcje obsługi są dostępne do pobrania na odpowiedniej stronie produktu w tej witrynie. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie rozwiązać problemu, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę Reklamacje znajdującej się u dołu strony w strefie „Dla klienta”.

Skontaktuj się ze sprzedawcą, od którego kupiłeś urządzenie FERM. Odpowiedni sprzedawca odpowiada za gwarancję i serwis. Należy pamiętać, że gwarancja dotyczy tylko wad powstałych w procesie produkcyjnym.

Możesz skontaktować się z nami poprzez zakładkę i opisać nam swój problem. Być może uda nam się pomóc. Możesz szybko i łatwo zamawiać nowe części i akcesoria online.

SKontaktuj się z nami przez zakładkę Gwarancje. Opisz swój problem – być może będziemy mogli pomóc.

Nie, tylko części zamienne produkowane przez FERM są kompatybilne z naszymi elektronarzędziami. Aby wyszukać części zamienne innych marek, odwiedź stronę internetową producenta.

Nie, niestety. Prowadzimy tylko sprzedaż online.

W przypadku problemów z serwisem i gwarancją należy odwiedzić odpowiednią podstronę Zwroty lub Gwarancja gdzie znaleźć można instrukcje dostarczenia towaru. Aby gwarancja była ważna, należy zawsze przedstawić dowód zakupu. Ponadto należy również określić wady i, w miarę możliwości, przyczynę.

Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi i spróbuj ponownie. Sprawdź, czy działa funkcja bezpieczeństwa i czy w gniazdku jest zasilanie. Jeśli tak, skontaktuj się ze sprzedawcą, od którego zakupiłeś narzędzie FERM.

Opracowaliśmy filmy wideo o produktach dla niektórych produktów. Możesz je zobaczyć na naszej stronie YouTube, https://www.youtube.com/user/fermpowertools

Akcesoria, takie jak bity, arkusze ścierne i brzeszczoty, które przestają działać z powodu zużycia, nie są objęte gwarancją. Tego typu części można nabyć osobno u jednego z naszych dealerów FERM. Baterie i ładowarki są objęte sześciomiesięczną gwarancją.

Najpierw zawsze sprawdź, czy jest to uszkodzona bateria lub ładowarka z elektronarzędziami.

Można to zrobić, podłączając multimetr do ładowarki. Jeśli ładowarka nadal generuje napięcie, zwykle nie jest uszkodzona. Możesz określić, czy bateria jest uszkodzona wkładając nową baterię do elektronarzędzia, aby sprawdzić, czy działa prawidłowo.

Należy pamiętać, że akumulatory NiCD i NiMH są mniej trwałe niż akumulatory litowo-jonowe. Akumulatory NiCD i NiMH najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej. Zaleca się, aby przed ponownym ładowaniem umożliwić pełne rozładowanie. Te baterie są również bardzo wrażliwe na krople i uderzenia. Akumulatory litowo-jonowe są mniej wrażliwe na zimno i ciepło, ale nie należy ich wystawiać na dłuższe niż to konieczne. Akumulatory litowo-jonowe mogą być ładowane bez problemu.

Baterie i ładowarki korzystają z maksymalnie sześciomiesięcznej gwarancji. Jeśli prawidłowo obchodziłeś się z baterią i jest ona nadal w okresie gwarancyjnym, skontaktuj się ze sprzedawcą, od którego Ty zakupił elektronarzędzie. W przypadku innych pytań prosimy o kontakt przez e-mail.